DRUHÝ KUS ZA POLOVINU

2. 6. 2017
Dnešním dnem začíná akce "Druhý kus za polovinu ceny." Při nákupu dvou kusů získáte 50% slevu na levnější z nich, při koupi 4 kusů budete mít dva levnější za polovinu ceny a tak dále :) Akce se vztahuje pouze na značku Kilpi a bude probíhat od 2.06. do 21.06.17. Aby Vám byla sleva uplatněna, je nutné do poznámky napsat heslo "druhý kus za polovinu". V potvrzení objednávky se Vám sleva nezobrazí. Po jejím přijetí zboží ručně přeceníme a poté Vám zašleme nové potvrzení objednávky s již uplatněnou slevou. Pokud by Vám zakoupené oblečení nesedělo, lze bez ho problémů vyměnit za jinou velikost, či typ od značky Kilpi, ale v případě odstoupení od kupní smlouvy je nutno vrátit zboží včetně zlevněného produktu, na který jste uplatnili 50% slevu. Akci nelze kombinovat s 10% slevou na značku Kilpi pro registrované zákazníky, ani jinými probíhajícími akcemi značky Kilpi.

DRUHÝ KUS ZA POLOVINU
NA ZNAČKU KILPI

Dnešním dnem začíná akce "Druhý kus za polovinu ceny." Při nákupu dvou kusů získáte 50% slevu na levnější z nich, při koupi 4 kusů budete mít dva levnější za polovinu ceny a tak dále :)

Akce se vztahuje pouze na značku Kilpi a bude probíhat od 2.06. do 21.06.17.

Aby Vám byla sleva uplatněna, je nutné do poznámky napsat heslo "druhý kus za polovinu". V potvrzení objednávky se Vám sleva nezobrazí. Po jejím přijetí zboží ručně přeceníme a poté Vám zašleme nové potvrzení objednávky s již uplatněnou slevou.

Pokud by Vám zakoupené oblečení nesedělo, lze bez ho problémů vyměnit za jinou velikost, či typ od značky Kilpi, ale v případě odstoupení od kupní smlouvy je nutno vrátit zboží včetně zlevněného produktu, na který jste uplatnili 50% slevu.

Akci nelze kombinovat s 10% slevou na značku Kilpi pro registrované zákazníky, ani jinými probíhajícími akcemi značky Kilpi.

 

Pokud se Vám email nezobrazuje korektně, klikněte zde.

Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.

Novinky od značky Crocs skladem

 

Výprodej - totální likvidace zásob