Čas vyrazit na výlet!

15. 6. 2017
Dlouhé dny a příjemné teploty jsou jako stvořené pro plánování výletů a objevování krás blízkého i vzdáleného okolí. Ale jaký by to byl výlet bez pohodlného oblečení pro radost z pohybu. Navíc máte možnost spojit příjemné s užitečným a využít u toho také akce "DRUHÝ KUS ZA POLOVINU". Pro uplatnění slevy stačí do poznámky uvést heslo "druhý kus za polovinu", abychom vám mohli po přijetí objednávky ponížit cenu u levnějšího kousku o 50%. Poté Vám odešleme nové potvrzení s již uplatněnou slevou, nebo Vás budeme telefonicky kontaktovat. Akce se vztahuje pouze na značku Kilpi a probíhá od 2.06. do 21.06.17. Pokud by Vám zakoupené oblečení nesedělo, lze bez ho problémů vyměnit za jinou velikost, či typ od značky Kilpi (ve stejné hodnotě), ale v případě odstoupení od kupní smlouvy je nutno vrátit zboží včetně zlevněného produktu, na který jste uplatnili 50% slevu. Akci nelze kombinovat s 10% slevou na značku Kilpi pro registrované zákazníky, ani jinými probíhajícími akcemi značky Kilpi.

Čas vyrazit na výlet
A  využít akce "2. KUS ZA POLOVINU"

Dlouhé dny a příjemné teploty jsou jako stvořené pro plánování výletů a objevování krás blízkého i vzdáleného okolí. Ale jaký by to byl výlet bez pohodlného oblečení pro radost z pohybu.

Navíc máte možnost spojit příjemné s užitečným a využít u toho také akce "DRUHÝ KUS ZA POLOVINU". Pro uplatnění slevy stačí do poznámky uvést heslo "druhý kus za polovinu", abychom vám mohli po přijetí objednávky ponížit cenu u levnějšího kousku o 50%. Poté Vám odešleme nové potvrzení s již uplatněnou slevou, nebo Vás budeme telefonicky kontaktovat.

Akce se vztahuje pouze na značku Kilpi a probíhá od 2.06. do 21.06.17.

Pokud by Vám zakoupené oblečení nesedělo, lze bez ho problémů vyměnit za jinou velikost, či typ od značky Kilpi (ve stejné hodnotě), ale v případě odstoupení od kupní smlouvy je nutno vrátit zboží včetně zlevněného produktu, na který jste uplatnili 50% slevu.

Akci nelze kombinovat s 10% slevou na značku Kilpi pro registrované zákazníky, ani jinými probíhajícími akcemi značky Kilpi.

 

Pokud se Vám email nezobrazuje korektně, klikněte zde.

Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.

Novinky od značky Crocs skladem

 

Výprodej - totální likvidace zásob